Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 20-05-2015 o 20h43

Miss'całkiem całkiem
MagicznaPanda
lady p.o.p.u.l.a.r
Miejsce: Rezydencja Phantomhive
Wiadomości: 86

Link do zewnętrznego obrazka
Tak, tak, wiem.. Starzy forumowicze z Cromimi dobrze pamiętają.Secret Events założone przez VinogronQ na forum gry Cromimi, za zgodą moderatora będzie kontynuowane tutaj przeze mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

O  C O  C H O D Z I  ?
SE polega na tworzeniu dla siebie nawzajem prac plastyczych, od gracza dla gracza. Każda osoba, która się zapisuje, przy zgłoszeniu opisuje, jak ma wyglądać praca, którą ma otrzymać. Oczywiście nie wie, kto będzie robił dla niej prace, wie tylko, dla kogo ona robi. O przydziale osób decyduje losowanie przeprowadze przeze mnie. Każdemu uczestnikowi wysyłam wiadomość z nickiem gracza, dla którego ma wykonać pracę o tematyce danego eventu według opisu tej osoby. Prace wysyłacie do mnie w prywatnej wiadomości do końca trwania eventu. Na koniec publikuję wszystkie prace tutaj. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


R E G U L A M I N

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)




ARCHIWUM EVENTÓW:

Secret Children's Day

[/b]

Ostatnio zmieniony przez MagicznaPanda (09-08-2015 o 13h30)


hahayes

Offline

#2 22-05-2015 o 22h28

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Hehe to ja pierwsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Nie wiem do końca co mam umieścić w opisie, więc improwizuje.
Jakby coś było nie zgodne z zasadami lub wymaganiami tej zabawy to proszę Pandzie o reakcje :3

Opis:
Niech będzie to praca przedstawiająca dziecko zawiedzione swoim prezentem (np.skarpetkami), który otrzymał z okazji dnia dziecka.
Niech dziecko będzie dziewczynką, a skarpetki niech będą nie do pary, np jedna w groszki, a druga w paski.
Co do reszty to zostawiam pełną spowode twórcy.

Mam nadzieje, że opis może tak wyglądać bo na nic innego nie wpadłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Zapraszam do zgłaszania się, coś czuje, że to będzie świetna zabawa!!!


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#3 23-05-2015 o 10h34

Miss'całkiem całkiem
MagicznaPanda
lady p.o.p.u.l.a.r
Miejsce: Rezydencja Phantomhive
Wiadomości: 86

Super Likoris /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Wszystko jest ok, teraz tylo czekać na resztę. Jakbyś mogła, to pozapraszaj znajomych do wzięcia udziału w tym evencie.
Sama nie wiem czy brać w tym udział, bo nie mam zbytnio czasu i nie chcę zajmować miejsc dla innych. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png No ale jak będzie tak pusto to nie mam wyboru. xd


hahayes

Offline

#4 23-05-2015 o 10h53

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Dobra, to i ja się zgłoszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Opis: Niech rysunek przectawia małą dziewczynkę ( gdzieś 5, 6 lat ) o krótkich, blond włosach, sięgających jej gdzieś trochę za uszy, ubraną w kolorową sukienkę. Oczy ma koloru zielonego. Siedzi na ziemi i trzyma w rękach małego, słodziudkiego, rudego z białymi ,,skarpetkami" kotka, który jest ŻYWY i ma na szyi obwiązaną różową wstążeczkę. Jest w swoim pokoju pełnym pluszowych kotków, poduszek z kotkami itp. Dziewczyna cieszy się z prezentu. Reszta wedle własnego uznania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (24-05-2015 o 08h46)

Offline

#5 23-05-2015 o 11h30

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Taki fajny pomysł, nie może mnie tu zabraknąć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Opis:
Proszę o grupkę dzieci w przeróżnym wieku, która wyłania się z kępy kolorowych baloników. Proszę, aby osoby bardzo się od siebie różniły. Każdy ma mieć uśmiech na ustach, roześmianą twarz :]

Offline

#6 23-05-2015 o 15h21

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

To ja też się zgłoszę! Mam nadzieję, że uda mi się przy wstawianiu pracy porwać mamie aparat, bo inaczej będzie kieeepskooo z jakością zdjęcia. xD

To ja poproszę dzieci na karuzeli. Albo w jakiejś zabawie. Wszystkie wesołe, roześmiane. Tylko jedna dziewczynka stoi z boku. No, ale podchodzi do niej jeszcze inne dziecko, zapewne, by zaprosić ją do wspólnej zabawy., na chwilę opuszczając kolegów i koleżanki. Ma być kolorowo! Nie musi to być rysunek. Może być cokolwiek (ale rysunek też, jeśli któś mnie źle zrozumiał), ale chcę, żeby taka scenka była. I żeby było kolorowo, oczywiście! ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#7 23-05-2015 o 20h59

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Zapowiada się super!
Poproszę małą dziewczynkę (nie więcej niż cztery lata) i jej siostrę (ok. 6 lat) obie bawią się w ogrodzi swoimi lalkami które dostały na Dzień Dziecka a wokół nich jakieś kwiatki, baloniki itp.


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#8 23-05-2015 o 21h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To ja może też się zgłoszę :3

Proszę o dwie dziewczynki, niech jedna trzyma czapkę sherlockówkę i lupę, które dostała na Dzień Dziecka. Niech ma szare oczka i niech się uśmiecha. Druga ma mieć zielone oczy i przymierzać przed lustrem sztuczne wąsy (mais oui, właśnie wąsy). Wokół nich mają być rozrzucone książki.

Ostatnio zmieniony przez SherLocked (23-05-2015 o 21h23)

Offline

#9 24-05-2015 o 00h12

Miss'całkiem całkiem
MagicznaPanda
lady p.o.p.u.l.a.r
Miejsce: Rezydencja Phantomhive
Wiadomości: 86

Spieszcie się, czas na zgłaszanie się kończy się dziś o godzinie 15.00
Zapraszam wszystkich do zapisów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez MagicznaPanda (24-05-2015 o 00h12)


hahayes

Offline

#10 24-05-2015 o 13h07

Miss'Żółtodziób
Ala511o2
...Kocham koty!...
Miejsce: Godziszowa
Wiadomości: 4

Zapisuję się. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Pamiętam jak było to na cromimi, ale nie brałam w tym udziału.
Spróbuję tutaj.


To ja proszę o małą dziewczynkę o jasnobrązowych włosach uplecionych w dwa kucyki z jasnoróżowymi kokardkami. Ubraną w jasnoróżową sukienkę i jasnoróżowe buty. Dziewczynka ma być w domu, w pokoju pełnym różnych pluszaków. Ma ona siedzieć na podłodze przed swoim prezentem w jasnoniebieskim pudełku z czerwoną wstążką. Zamknięcie pudełka ma być na podłodze, obok otwartego pudełka. Dziewczynka ma trzymać swój prezent, czyli jasnobrązowego misia i ma się cieszyć z prezentu. I oczywiście, że kot obowiązkowo musi gdzieś tam być. Niech się bawi wstążką z prezentu. :3
Reszta według tego kogoś kto mnie wylosuję. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ala511o2 (24-05-2015 o 13h12)



//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53164.jpg

Offline

#11 24-05-2015 o 14h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zapisuje się c:
Opis: mała, słodka, słodkooka dziewczynka. Rude włosy spięta w dwa krótkie kucyki. Jakaś granatowa bluzeczka w białe kropeczki i jeansy 3/4. Dziewczynka może być pulchniutka xD /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Niech obok niej stoi mały okrągły stolik na którym leżą kolorowe paczki i prezenty. Po nim mogą leżeć mniejsze niesfornie porozrzucane paczuszki i konfetti. Aha i niech scena znajuduję się na zewnątrz. Dziewczynka ma być uśmiechnięta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez SashaSasha1 (24-05-2015 o 14h42)

Offline

#12 04-06-2015 o 19h21

Miss'całkiem całkiem
MagicznaPanda
lady p.o.p.u.l.a.r
Miejsce: Rezydencja Phantomhive
Wiadomości: 86

DAM DARADAM!
Oto koniec eventu Secret Children's Day!
Mam nadzieję, że każdemu z Was praca się spodoba, bo większość się postarała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dla Lilia444 od Likoris:
//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43535.jpg
Dla @SherLocked od Pineapple:
//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43511.jpg
Dla Likoris od kucykowa9:
//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43507.jpg
Dla Ala511o2 od @SherLocked:
Link do zewnętrznego obrazka
Dla @SashaSasha1 od Ala511o2:
Link do zewnętrznego obrazka


Przepraszam osoby, które nie otrzymały pracy, ale niestety 3 uczestniczki nie oddały rysunków na czas. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
MaMiMuMeMo, @SashaSasha1 oraz Lilia444 - Proszę o jak najszybsze oddanie pracy poprzez wiadomość prywatną do mnie lub wstawienie ich do wątku.

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w Secret Events. Możecie tutaj podziękować swoim ''wybrankom'' za rysunki i dawać pomysły na kolejne eventy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Następny evencik mam już powiem szczerze zaplanowany, ale zdradzę tylko, że ujrzycie go już w wakacje!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Tymczasem trzymajcie się!

Ostatnio zmieniony przez MagicznaPanda (04-06-2015 o 19h24)


hahayes

Offline

#13 04-06-2015 o 20h30

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Wszystkie rysunki są świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Dziękuje kucykowa9 za śliczny rysunek, który naprawde mi się podoba, że aż dodam go chyba do opisu profilowego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Zakochałam się też w rysunku Ananasa <3
Ta blądyneczka z wąsem wygląda tak uroczo i zabawnie.
Jej mina dosłownie mówi . . .

I'M
Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#14 07-06-2015 o 14h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziekuję Ananasowi, rysunek jest przeuroczy <3 Wszystkie prace są śliczne. (no, oprócz mojej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)

Offline

#15 21-06-2015 o 00h46

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Czekałam na rysunek dla mnie, i czekałam, ale się nie doczekałam. Uznałam więc, że i tak skomentuję, a co. ♥

Ogółem pomysł całej zabawy jest świetny! Czapki z głów, skarpety z nóg, czy co kto tam chce zdejmować... Albo lepiej nie. xD Jeny, jakie gimbazowskie żarty dziś się mnie imają! xD Rysowanie obrazka na zadany temat (początkowo chciałam ulepić z masy solnej, ale się rozwalało. xDD) było świetną zabawą! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jeśli tylko będę miała taką możliwość, w następnej odsłonie SE na pewno udział wezmę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Mi się najbardziej spodobał obrazek Likosława, jest przeuroczy! *w* A zaraz potem ten kucykowej, też cudny!

Pff, a wystarczyłoby przeprosić się z farbkami/ ładniej pokolorować Szer, i już by było bliżej do Salvadora Dali (no co? To przez te dziwne zabawki! xD).

No dobra, oszczędziłam wam porównań i samozachwytów. To nie było łatwe. xD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (21-06-2015 o 00h47)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#16 08-08-2015 o 19h38

Miss'całkiem całkiem
MagicznaPanda
lady p.o.p.u.l.a.r
Miejsce: Rezydencja Phantomhive
Wiadomości: 86

Witam was w kolejnej, wakacyjnej edycji Secret Events! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Link do zewnętrznego obrazka
II event ''Secret Holidays''- Wakacje!
Wreszcie doczekaliście się drugiego już eventu. Jako, że są wakacje, to temat również będzie wakacyjny. Plaża, słońce, lody, morze, dzieci budujące zamek z piasku- co tylko zapragniecie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Data rozpoczęcia zapisów: 8 sierpnia
Data zakończenia zapisów i losowanie: 10 sierpnia (ZAKOŃCZONE)
Czas na wykonanie prac: 2 tygodnie, do 23 sierpnia.
Oficjalne zakończenie eventu: 24 sierpnia
Technika prac: Rysunek/malunek na kartce
Tematyka: Wakacje!

Miejsca:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



A więc pozostaje mi już tylko.. Zaprosić was do zgłaszania się!
Dla tych, którzy chcą brać udział po raz pierwszy, proszę o zapoznanie się z regulaminem.

Ostatnio zmieniony przez MagicznaPanda (10-08-2015 o 13h01)


hahayes

Offline

#17 08-08-2015 o 21h09

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Dobra, biorę udział /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Super zabawa!

Opis:
Dziecko płacze z powodu wypadnięcia loda z wafelka. Jest baardzo smutne. A loda który wypadł je pies w przebraniu tancerki hula /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png//


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#18 08-08-2015 o 21h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hm, w sumie mogę wziąć udział, wygląda to sympatycznie~

Opis~:
Dziewczyna z czarnymi, długimi włosami związanymi w kucyk leży w hamaku w ogrodzie, podczas upalnej pogody, popijając mrożony napój, a gdzieś w tle rudy kot gania za motylkiem~

Offline

#19 09-08-2015 o 01h14

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

O, ciekawe to, chętnie wezmę udział :'3

Opis:

Bezchmurne niebo. słońce grzeje. Uśmiechnięta dziewczyna biegnie prosto do wody. Nie przeszkadza jej nawet to, że kamieniste dno kaleczy jej stopy. Ubrana jest w krótkie, jeansowe spodenki i czarną górę od bikini. Ma długie, brązowe włosy i brązowe oczy.

Nie obraziłabym się, jeżeli obrazek byłby wykonany w stylu M&A, ale do niczego nie zmuszam :'3

Ostatnio zmieniony przez Paululusia (09-08-2015 o 01h14)

Offline

#20 09-08-2015 o 11h25

Miss'Żółtodziób
Ala511o2
...Kocham koty!...
Miejsce: Godziszowa
Wiadomości: 4

Biorę udział, ale rysunek zrobię ta kartce z zeszytu, bo innej nie mam...


Opis:
Dziewczynka z niebieskimi oczami i kręconymi rozpuszczonymi jasnobrazowymi włosami i wiankiem z kwiatów na głowie siedzi w piaskownicy na trawie pełnej stokrotek razem ze swoim kotem i buduje zamek z piasku.
Kot bawi się obok niej piłką plażową. Świeci słońce, jest tęcza na niebie i chmury, latają motyle.


...
Ja pewnie komuś zrobię normalnie, bo inaczej raczej nie umiem, a ja za pięknie nie rysuje, ale spróbuję...

Ostatnio zmieniony przez Ala511o2 (09-08-2015 o 20h19)



//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53164.jpg

Offline

#21 09-08-2015 o 13h18

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

To i ja się zgłoszę ^^

Opis:
Chłopak z długimi, czarnymi włosami i zielonymi oczami, który jest nad jeziorem chlapie wodą na swoją dziewczynę, która ma czarne, długie włosy z grzywką i niebieskie oczy, a na brzegu siedzi ruda, mała dziewczynka z warkoczami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#22 09-08-2015 o 13h53

Miss'na całego
Mercilessa
"Wszystko zależy od tego co chcesz zobaczyć"
Miejsce: Ciekawe xD
Wiadomości: 366

Zgłaszam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png!

OPIS:
Niech to będzie piękna dziewczyna - blondynka z długimi falowanymi włosami i grzywką na prawo, czyli na lewą stronę kartki, niebieskie oczy i różowe usta.
Niech będzie nad rzeką pewnego słonecznego dnia w letniej, różowo-czarnej sukience. Fajnie byłoby też gdyby miała różową kokardkę we włosach.
Styl M&A mile widziany <3

Offline

#23 09-08-2015 o 14h27

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

To i ja się znowu zgłoszę. ;D

Tym razem opis będzie króciutki, bo najwidoczniej poprzedni był odstraszający. (XD)
Poproszę o Lunę Lovegood przechadzającą się po plaży i zbierającą muszelki. ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#24 09-08-2015 o 15h16

Miss'całkiem całkiem
MagicznaPanda
lady p.o.p.u.l.a.r
Miejsce: Rezydencja Phantomhive
Wiadomości: 86

To może ja także w tym evencie wezmę udział? XD

Piękna, rudowłosa i zielonooka dziewczyna jedzie stępem na swoim pięknym białym rumaku po chłodnym piasku plaży. Jeżdżąc brzegiem morza, wiatr rozwiewa jej lekko faliste włosy. W tle widać cudowny zachód słońca.
Nie obraże się, jeśli praca będzie w stylu M&A, oczywiście jeśli ktoś potrafi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


hahayes

Offline

#25 09-08-2015 o 20h10

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

To jeszcze ja :]

Opis:
Zapada już wieczór, a co za tym idzie - niebo jest baaardzo kolorowe. Grupa znajomych skacze do morza z wysokiego klifu. Wszyscy mają z tego mega radochę:]
Mile widziany styl realistyczny, jeśli ktoś potrafi :] Jeśli mu wygodniej, niech robi jak chce

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (10-08-2015 o 10h06)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2